Навігація
Профіль

ГІРКА ПАМ’ЯТЬ ГОЛОКОСТУ

27 січня відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Україна на державному рівні вшановує жертв трагедії з 2012 року.

В УДПУ ВІДБУДЕТЬСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ

В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбудеться Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Українознавча пошуково-дослідницька робота в контексті викликів сьогодення».

ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ УНІВЕРСИТЕТУ

26 січня 2021 року о 10.00 в актовій залі навчального корпусу № 3 відбудеться засідання вченої ради університету у новому складі.

СТУДЕНТКА ФФВ ОТРИМАЛА СТИПЕНДІЮ МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Студентку факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Анастасію Ковальчук визнали перспективною спортсменкою в місті Умань. Відтепер вона отримуватиме стипендію міського голови.

ТИЧИНА, ЯКОГО ЗНАЮТЬ УСІ…ЙОГО ІМ’Я НОСИТЬ УНІВЕРСИТЕТ

Понад пів століття ім’я Павла Тичини носить Уманський державний педагогічний університет. 23 січня виповнюється 130 років від дня народження відомого українського поета, перекладача, фольклориста, педагога, громадського діяча Павла Григоровича Тичини.

З ДНЕМ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ!

Подія 22 січня 1919 рокуухвала Акту Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки – залишила глибокий слід в історичній пам'яті нашого народу. 102 роки тому український народ реалізував своє споконвічне прагнення до свободи і єдності, до етнічної консолідації і територіального об’єднання українських земель у національній Українській державі.

ПРОФЕСОР УДПУ ОЧОЛЮВАТИМЕ УКРАЇНСЬКУ АСОЦІАЦІЮ ДОСЛІДНИКІВ ОСВІТИ

Президентом Української асоціації дослідників освіти (УАДО)  на період із 1 січня 2021 р. до 31 грудня 2022 р. обрано Заболотну Оксану Адольфівну, доктора педагогічних наук, професора, професора кафедри іноземних мов Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Навігація
Профіль