Навігація
Профіль

ВІТАЄМО СТУДЕНТІВ УДПУ З ПЕРЕМОГОЮ НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ «КРАЩИЙ СТУДЕНТ УКРАЇНИ»

Студенти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини увійшли до числа кращих студентів України та взяли участь у фіналі конкурсу «Кращий студент України», який проходив у Херсоні 14-16 грудня. Конкурс організований за підтримки Міністерства освіти та науки України, Міністерства молоді та спорту.

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРАВА

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України "Про затвердження плану заходів з проведення у 2018 році Всеукраїнського тижня права" та відповідного наказу Міністерства освіти і науки України в УДПУ пройшли різноманітні тематичні заходи: інформаційно-правові лекції, кінолекторії, бесіди, зустрічі за круглим столом, акції тощо.

МИКОЛАЙ ЗАПРОШУЄ НА ГОСТИНУ

Профспілковий комітет Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини запрошує на новорічні ранки дітей студентів, викладачів та співробітників. Святкові вистави з конкурсами та подарунками відбудуться 19 грудня о 15.00 годині 2018 року в актовій залі нового корпусу за адресою вул. Садова, 28.

АНДРІЇВСЬКІ ВЕЧОРНИЦІ, КАЛИТА ТА ТРІШЕЧКИ ДОБРОТИ…

13 грудня православні віряни відзначали День святого апостола Андрія Первозванного. Колись в цей день українській молоді дозволялося проводити різноманітні забави з жартами та пустощами. Тому це свято є найулюбленішим і серед студенства УДПУ.

ПОЧАВСЯ ПРИЙОМ ЗАПИТІВ НА КОНКУРС ДЛЯ МОЛОДИХ УЧЕНИХ НА ГРАНТИ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ В 2020 РОЦІ

Державний фонд фундаментальних досліджень (ДФФД) оголошує конкурс Ф86 на гранти Президента України для підтримки наукових досліджень молодих учених у 2020 році. Дедлайн подачі запитів – до 20 лютого 2019-го. Участь у конкурсі можуть взяти молоді науковці віком до 30 років – для кандидатів наук, до 33 років – для докторантів, до 35 років – для докторів наук (на час подання запиту).

ПОДАРУЙМО ШАНС МАЛЕНЬКІЙ РУСЛАНІ НА ШВИДКЕ ОДУЖАННЯ !

Шановні колеги, співробітники, студенти!

До колективу університету звертається студентка навчально-наукового інституту економіки та бізнес освіти Таїсія Лебедич з проханням про допомогу. Її молодшій сестричці-першокласниці Руслані Лебедич встановили діагноз: Перимембранозний дефект міжшлуночкової перетинки по типу Лобрі-Пецці (порок серця) і тепер вона потребує хірургічного втручання. На проведення операції потрібна чимала сума, яка є непідйомною для родини. Таїсія звертається до небайдужих людей і просить допомогти врятувати життя найдорожчої для неї сестрички.

СПОРТСМЕНИ-ГИРЬОВИКИ УДПУ ДОДАЛИ У СПОРТИВНИЙ ЛІТОПИС УНІВЕРСИТЕТУ ПЕРЕМОГИ

Спортсмени-гирьовики УДПУ взяли участь у відкритому Кубку ФГС України з гирьового спорту, який пройшов в спортивному комплексі Національного медичного університету імені О.О.Богомольця. Всі учасники продемонстрували свої максимальні можливості та показали гарні результати.

Навігація
Профіль