Навігація
Профіль

ЗАГАЛЬНОМІСЬКІ ЗАХОДИ З НАГОДИ СВЯТКУВАННЯ 28-Ї РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ ТА ДНЯ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ

Шановні викладачі, студенти та співробітники УДПУ! Запрошуємо взяти участь у святкових заходах з нагоди 28-ї річниці незалежності України та Дня державного прапора України.

СТУДЕНТИ УДПУ ПРОХОДЯТЬ ЛІТНЮ ВИРОБНИЧУ ПРАКТИКУ У «МОЛОДІЙ ГВАРДІЇ»

Співпраця Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини з Українським дитячим центром «Молода Гвардія», яка тривала упродовж навчального року, продовжується і в літній оздоровчий період. Студенти, які пройшли професійний відбір, були запрошені на навчання у Всеукраїнській школі педагога-організатора на базі дитячого центру.

СТУДЕНТ УДПУ НАВЧАВСЯ АКТИВІЗМУ ВІД AMNESTY INTERNATIONAL

Студент факультету соціальної та психологічної освіти Микола Компанієць пройшов тренінг про активізм від Amnesty International.

СТУДЕНТИ УДПУ–КУРСАНТИ ФАКУЛЬТЕТУ ПІДГОТОВКИ ОФІЦЕРІВ ЗАПАСУ СКЛАЛИ ВІЙСЬКОВУ ПРИСЯГУ НА ВІРНІСТЬ УКРАЇНСЬКОМУ НАРОДОВІ

Студенти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини пройшли навчально-польовий збір на базі Центру забезпечення навчального процесу Військової академії м. Одеси та склали урочисту присягу на вірність українському народу

СТУДЕНТ УДПУ КРАЩИЙ СПОРТСМЕН-УКРАЇНЕЦЬ НА ВЕЛОГОНЦІ У ПОЛЬЩІ

З 6 по 11 серпня в Республіці Польща проходила 63 міжнародна велогонка Польсько-Української дружби U-23, участь в якій взяв студент факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Шевченко Олександр.

ЗІ СВЯТОМ ЯБЛУНЕВОГО СПАСА!

Шановні студенти, викладачі та співробітники університету!

Дев'ятнадцятого серпня християни всього світу відзначають величне свято Преображення Господнього, або Спаса.

УДПУ РОЗПОЧАВ ДОДАТКОВИЙ НАБІР НА ОС «БАКАЛАВР», «МОЛОДШИЙ БАКАЛАВР»

Шановні абітурієнти!

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини розпочав додатковий набір на денну та заочну форму навчання за освітніми програмами підготовки "Молодший бакалавр", "Бакалавр" за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт).

Навігація
Профіль